ДЕН НА УЧЕНИЧЕСКОТО САМОУПРАВЛЕНИЕ И В 8. КЛАС

ДЕН НА УЧЕНИЧЕСКОТО САМОУПРАВЛЕНИЕ И В 8. КЛАС

ДЕН НА УЧЕНИЧЕСКОТО САМОУПРАВЛЕНИЕ И В 8. КЛАС

Днешният 8 май премина под знака на креативността, отговорността и младежкия ентусиазъм! В традиционния ни Ден на ученическото самоуправление, възпитаниците на нашето училище поеха управлението и учебния процес, доказвайки, че знанието е сила, когато се предава с желание.
В час по български език и литература осмокласниците Мария Михайлова и Ангел Коджебашев влязоха в ролята на учители, заменяйки своята преподавателка г-жа Заприна Глушкова. Те представиха една от най-емблематичните теми в литературата – „Ренесансът в Англия. Уилям Шекспир“.
Със завидна увереност и отлична подготовка, Мария и Ангел успяха да:
организират учебния процес по иновативен начин;
мотивират своите съученици и да задържат вниманието им върху класическите шедьоври;
справят се успешно с административните предизвикателства на учебния час.
Поздравления за Мария, Ангел и всички ученици, които днес заеха отговорни постове! Вие сте доказателство, че бъдещето на нашето училище е в сигурни ръце.
Благодарим ви, ученици!